Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Kijno - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Szczecinek(Kijno + 20 km)

575 000 zł79,40 m² 7 241,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie o powierzchni 79,40m2, położone jest na I piętrze, w bloku wielorodzinnym na osiedlu Kołobrzeska. Nieruchomość składająca się z : - przestronnego, słonecznego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Okonek(Kijno + 15 km)

105 000 zł73,42 m² 1 430,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem, położone na 1. piętrze kamienicy w Okonku, przy ul. Kolejowej. To propozycja idealna dla osób, które szukają nieruchomości dającej pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Artyleryjska

Szczecinek(Kijno + 20 km)

469 000 zł106,06 m² 4 422,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do poznania wyjątkowego mieszkania o powierzchni 106,06 m , które przeszło kapitalny remont i zostało zaprojektowane z dbałością o każdy detal. To miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Szczecinek(Kijno + 20 km)

365 000 zł75,68 m² 4 822,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gustowne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,68 m w kamienicy przy ulicy warcisława IV w Szczecinku idealne miejsce do życia w świetnej cenie! Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Szczecinek(Kijno + 20 km)

350 000 zł57 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z loggią na 1 piętrze. Szczecinek, ul. Lwowska. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m2, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł46,80 m² 4 893,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Słoneczne mieszkanie Z balkonem W debrznie Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, blisko natury i jeziora? Ta oferta w Debrznie na Osiedlu Słonecznym spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kopernika

Szczecinek(Kijno + 20 km)

495 000 zł75,10 m² 6 591,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze! zlokalizowane w centrum Szczecinka przy ul. Kopernika. Mieszkanie jest po remoncie, kuchnia nowa jest w pełni wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Szczecinek(Kijno + 20 km)

239 000 zł37,65 m² 6 347,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w Szczecinku przy ul. Armii Krajowej. Lokal o powierzchni 37,65 m usytuowany jest na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Szczecinek(Kijno + 20 km)

515 000 zł55,68 m² 9 249,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie 2019 r. 4 piętro /winda Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 55,68 m w nowoczesnym budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boh. Warszawy

Szczecinek(Kijno + 20 km)

529 000 zł57,79 m² 9 153,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie z 2021 roku, wykończone po zakupie w stanie deweloperskim gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów. Przemyślany układ obejmuje dwa niezależne pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kijno

Kijno,pomorskie

79 000 zł55 m² 1 441,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest bez czynszowe mieszkanie o powierzchni 54,8 m w Kijnie gm. Czarne pow. człuchowski. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czterorodzinnym bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kijno

Kijno,pomorskie

79 000 zł55 m² 1 441,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kijno

Kijno,pomorskie

68 000 zł55 m² 1 241,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! 2 pokojowe mieszkanie na wsi Z ogródkiem działkowym, kijno gm. Czarne. Lokal mieszkalny o pow. 54,79 m2, położony na drugim piętrze budynku wielorodzinnego,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij